Choď na obsah Choď na menu
 

KOĽKO LIEKOV MICHAEL UŽÍVAL?

8. 12. 2012

 

Neuveriteľné: Prečítajte si, aké množstvo liekov Jackson užíval!

27. 06. 2009  10:00 - Smrteľný drogový koktail, ktorý každý deň užíval Kráľ popu Michael Jackson († 50), dnes po prvý raz odhalil denník The Sun.

Neuveriteľné: Prečítajte si, aké množstvo liekov Jackson užíval!
 

Šokujúci zoznam sa vynoril pri policajnej obhliadke injekcie, ktorá predchádzala tragickej smrti hviezdy, a rozhovore s doktorom počas minulej noci.

Jacko bral tri silné bolesť utišujúce narkotiká v rovnakom čase - z ktorých každý sám osebe môže byť potenciálne osudný. Zdroje blízke spevákovmu okoliu povedali, že si trikrát za deň pichal injekcie s Demerolom - ktorý mu bol pravdepodobne podaný aj pred jeho kolapsom doma v L.A. vo štvrtok.

Jackson, ktorý utrpel infarkt, bral aj iný lieky proti bolesti, Dilaudid. A svedkovia hovoria, že prednedávnom mu bol predpísaný ešte ďalší liek, Vicodin. Jeho ostatné drogy zahŕňajú svaly uvoľňujúci liek Soma, sedatíva Xanax a antidepresíva Zoloft. Bral aj Paxil proti úzkosti a tabletky Prilosec na pálenie záhy.

Polícia sa minulú noc pokúšala zistiť, kto Jacksonovi podal jeho poslednú injekciu. Policajti sa pokúšali hovoriť s doktorom Conradom Robertom Murrayom, ktorý bol jedným z osobných lekárov hviezdy. Miesto jeho pobytu bolo istý čas neznáme a jeho vypočúvanie bolo odložené na neskôr.

Podľa celebritného webu TMZ.com člen Jacksonovej rodiny povedal, že denná dávka Demerolu bola „priveľa" a potvrdená injekcia spôsobila jeho smrť.

Los angeleský koroner Craig Harvey minulú noc nekomentoval špecifické drogy, ktoré Jacko bral, predtým ako budú známe výsledky testov o 4 až 6 týždňov.

O Jacksonovej závislosti od liekov mal svedčiť aj súdny spor z minulého roka, keď istej americkej firme dlhoval za nákup medikamentov viac ako 100 000 USD (71 120 €).

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.